D.U.K.

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie nematomas dantų tiesinimo kapas.
Kuo skiriasi dantų kapos nuo tradicinių breketų?

Kapos yra plonos ir skaidrios, todėl yra visiškai nepastebimos ant dantų. Be to, jas galima išsiimti valgio metu, dėl to nereikia jokios specialios priežiūros. Taip pat skiriasi gydymo planavimas: skaitmeninių technologijų pagalba, gydymas kapų sistema yra suplanuojamas pirmo vizito metu, o ne gydymo eigoje, kaip tiesinant dantis breketais.

Ką galima tiesinti kapomis?
  • Susigrūdusius dantis
  • Panaikinant tarpus tarp dantų
  • Gilų sukandimą
  • Kai dantis reikia stumti ne daugiau kaip 4-5 mm
Ar tai patikima technologija?

Tai yra ypatingai patikima technologija, kadangi gydymą planuoja net trys specialistai: ortodontas, ortodontas-konsultantas Italijoje ir techninis vadovas.

Kaip veikia nematomos tiesinimo kapos?

Paeiliui nešiojamos individualiai pagamintos kapos. Mechaniškai spaudžiami dantys palaipsniui juda į taisyklingą padėtį ir formuojamas taisyklingas sąkandis.

Ar pakanka gydymui tik tiesinimo kapų?

Tam tikrais atvejais, tiesinant dantis kapomis, gali prireikti papildomų priemonių: dantų šlifavimo, sagučių, kurios yra priklijuojamos ant danties, elastikų, skeletinės atramos, kuri skirta palengvinti planuojamus dantų judesius.

Kaip nešioti?

Kapas būtina nešioti 22 valandas per parą ir keisti kas 14 dienų. Kapas nusiimti reikia nuo galinių dantų, o užsidėti nuo priekinių. Užsidėjus kapas, reikėtų patikrinti, ar kapos gerai prigludusios prie dantų. Kapos turi būti laikomos specialioje dėžutėje ir saugomos nuo gyvūnų.

Ką dar turėčiau žinoti?

Kai kurie kapų kraštai dėl gamybos proceso gali būti šiurkštūs. Tokiu atveju galima naudoti ortodontinį vašką arba padildinti kapos kraštelį nagų dilde. Be to, su kapomis nepatartina rūkyti, negalima valgyti ir gerti karštų gėrimų.

Ar dantų tiesinimas kapomis tinka vaikams?

Gydymą kapomis galime pradėti tuomet, kai pacientas turi visus nuolatinius dantis.

Ar ortodontinis gydymas taikomas prieš protezavimą?

Ordoline sistema ženkliai palengvina protezavimo planavimą: galima iškart įvertinti kiek reikės implantų, kada bus galima implantuoti ir gydymą atlikti greitai ir kokybiškai.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Ordoline privatumo politikoje.
SUTINKU